FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

Kimi zaman hayallerimiz kendimize bile lüks gelir; vazgeçeriz düşlemekten…

Vazgeçmeyin!

Luxera Yenibosna’da aklınızdan geçenlere rahatça ulaşabileceğinizi göreceksiniz.

Sevdiklerim yanımda mutlu olsun, bir adımda hayatın içinde olayım, dilediğimde kapalı havuzumda yüzeyim, dilediğimde de saunada günün yorgunluğunu atayım diyorsanız ve hayallerimin hepsini bir yerde yaşayayım istiyorsanız, Luxera Yenibosna ile hayatı yeniden keşfedeceksiniz.

Eşsiz konumuyla, siz sadece nereye gitmek istediğinize karar verin…

E-5 otoyoluna 3, TEM ve Atatürk Havalimanı’na 4 dakika mesafede bulunan Luxera Yenibosna, Basın Ekspres Yolu’nun paralelinde, Ataköy - Halkalı Metrosu’nun en hareketli istasyonlarından biri Kuyumcukent metro istasyonuna 100mt komşu durumda bulunuyor.

Ayrıca, Basın Ekspres Yolu’nun arka paralelinde konumlanan Luxera Yenibosna, birçok üniversite kampüsleri, sağlık kuruluşu, oteller bölgesine ve alışveriş merkezinin ortasında yükseliyor.

Konfordan ödün vermeksizin her ayrıntının düşünüldüğü Luxera Yenibosna, rahatça hareket edebileceğiniz ferah mimarisiyle gönlünüzü de huzurla dolduruyor.

Projenin özel konumu ve özellikleri göz önünde tutularak planlanan iç mimari unsurları, hayatı istediğiniz gibi şekillendirmenize olanak sağlıyor.