FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

Kimi zaman hayallerimiz kendimize bile lüks gelir; vazgeçeriz düşlemekten…

Vazgeçmeyin!

Luxera Yenibosna’da aklınızdan geçenlere rahatça ulaşabileceğinizi göreceksiniz.

Sevdiklerim yanımda mutlu olsun, bir adımda hayatın içinde olayım, dilediğimde kapalı havuzumda yüzeyim, dilediğimde de saunada günün yorgunluğunu atayım diyorsanız ve hayallerimin hepsini bir yerde yaşayayım istiyorsanız, Luxera Yenibosna ile hayatı yeniden keşfedeceksiniz.

Eşsiz konumuyla, siz sadece nereye gitmek istediğinize karar verin…

E-5 otoyoluna 3, TEM ve Atatürk Havalimanı’na 4 dakika mesafede bulunan Luxera Yenibosna, Basın Ekspres yolunun yanı başındaki yerleşimiyle Ataköy – Halkalı Metrosu’nun en hareketli istasyonlarından birine komşu durumda.

Ayrıca, şehrin en renkli alışveriş merkezlerinin bulunduğu bölgeye sadece bir adım uzaklıkta. Eğitim, sağlık ve kamu kurumlarına da rahatlıkla ulaşabileceğiniz Luxera Yenibosna, konum ve ulaşım açısından size hayallerinizin lüks olmadığını gösteriyor.

Konfordan ödün vermeksizin her ayrıntının düşünüldüğü Luxera Yenibosna, rahatça hareket edebileceğiniz ferah mimarisiyle gönlünüzü de huzurla dolduruyor.

Projenin özel konumu ve özellikleri göz önünde tutularak planlanan iç mimari unsurları, hayatı istediğiniz gibi şekillendirmenize olanak sağlıyor.